Forum: TRmanga RSS
Kuşlar ne zaman çiftleşir
Admin (Administrator) #1
Member since Oct 2022 · 11 posts
Group memberships: Administrators, Members
Show profile · Link to this post
Subject: Kuşlar ne zaman çiftleşir
Hayvanlar, yavruları için buluşup çiftleştikleri bir sosyal yapıya sahiptir. İnsan toplumunda flört, bir çiftin potansiyel bir eş olarak uyumlarını test ettiği bir dönemdir. Ayrıca mutlu bir evlilikleri için birbirleri hakkında bilgi edinirler. Flört yaşamın önemli bir parçasıdır; insanların aşkı bulmasına ve güvenli ilişkiler sürdürmesine yardımcı olur.

Hayvanlar genellikle hazır olduklarında çiftleşir. Cinsel istek duyarlar ve üremeye hazır olduklarında cinsel partnerler ararlar. Erkek tavus kuşlarının çiftleşme sırasında kullandıkları uzun tüyleri vardır. Ayrıca yırtıcıları görmek için kullandıkları tüylerinde gözleri vardır. Çiftleşme sırasında erkek tüylerini geri çeker, gözlerini açığa çıkarır ve muhteşem bir gösteri yaratır. Çiftleşme sırasında erkek tavus kuşu, dişi tavus kuşlarını çeken yüksek bir çığlık da yaratır. Birbirlerini bu şekilde buluyorlar ve bu mükemmel bir zamanlama örneği. Erkek ve dişi hayvanlar birbirlerini bulduktan sonra yeni bir hayat yaratmak için çiftleşirler. İnsanlar ayrıca hazır olduklarında çiftleşirler; Bununla birlikte, kur ritüelleri, çoğu zaman rahat oldukları bir partnerle aşkı bulmalarına yardımcı olur.

Başarıyla çiftleşmek için hayvan ve insan çiftlerinin uygun koşullarda buluşması gerekir. Bir bahar çayırı yılın bu zamanında bir buz kütlesinden daha fazla yaşama sahiptir - ancak her ikisi de hem insanlar hem de hayvanlar için uygun buluşma noktaları olur. Çiftleşme sırasında yaralanmayı önlemek için çiftin fiziksel olarak iyi durumda olması gerekir. Aynı zamanda iyi bir zihinsel durumda olmaları gerekir - çünkü seks hem duygusal hem de fiziksel yakınlığı gerektirir. Bu önkoşullar karşılandıktan sonra çift, hazır olduklarında çiftleşmekte özgür olacaktır.

Çift, aşkı bulmanın yanı sıra uyumlu eşler de bulmalıdır. İnsanlar genellikle sosyal medya veya Match.com gibi web siteleri aracılığıyla aşkı ararlar. Bu siteler, ilgilenen kullanıcılara düzenli aralıklarla potansiyel eşler sağlar. Kullanıcılar ayrıca birbirlerini arkadaş olarak ekleyebilirler, böylece ilk önce flört etmeye başlamadan önce birbirlerini tanıyabilirler - bazı insanlar diğer kullanıcılarla tanışma sitelerindeki profillerle eşleştirdikten sonra doğrudan iletişim kurmayı seçse de. İkisi de başarılı bir flört dönemi için gereken çabayı göstermeye istekli olduğu sürece işe yarar.

Başarılı ilişkilere başlamak ve sürdürmek için flört şarttır. Çiftlerin aşkı bulmalarına yardımcı olur - çoğu zaman rahat oldukları biriyle - ve insanlara cinselliği öğretir, böylece hazır olduklarında kiminle çiftleşeceklerini bilirler. Çiftleşme, hayvan ve insan toplumlarında farklı şekillerde gerçekleşir; ancak, herkes yıllarca kur yapma pratiği sayesinde ilişkilerini nasıl yürüteceğini anlar.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Go to forum
Not logged in. · Lost password · Register
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20150713-dev, © 2003-2015 by Yves Goergen
: 2023-03-31, 22:53:14 (UTC +03:00)