Ücretsiz mağaza, stok sıkıntısı çekmeden ekstra para kazanabileceğiniz bir yerdir. Herhangi bir pahalı ekipman olmadan sadece birkaç dakika içinde ücretsiz bir mağaza kurabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz bir dükkan, düzenli olarak çalışmakta zorluk çeken veya serbest meslek sahibi kişiler için idealdir. Öte yandan, iş bilgisi olmadan ücretsiz mağazaların başarılı bir şekilde işletilmesi zordur.

Ücretsiz bir mağaza, herhangi bir envanteriniz olmadan para kazanmanıza olanak tanır. Ürünleri ihtiyacı olan kişilere satarak kolayca para kazanabilirsiniz. Örneğin, bölgenizde iş arayan ihtiyaç sahibi bireyler için ücretsiz bir dükkan açabilirsiniz. Yerinizi oturmak, uyumak veya eşya depolamak için kullanmak için yoldan geçenlerden küçük bir ücret alabilirsiniz. Alternatif olarak, insanların katıldıkları sırada mal satın aldıkları bir açık hava etkinliğinde ücretsiz bir mağaza açabilirsiniz. Ücretsiz mağazalar, partiler veya doğum günü partileri gibi sosyal etkinliklerde mal satmak için de harikadır. Esasen, ücretsiz bir mağaza, bakımı zor bir envanter olmadan para kazanmanızı sağlar.

Ücretsiz mağazalar, sınırlı geliri olan kişiler için uygundur. Bu tesisler, düşük ücretle çalışanlar ve satış yapmaya çok fazla zaman ve para ayıramayanlar için mükemmeldir. Pahalı perakende alanı kurmak yerine, bu kişiler evlerinde sadece küçük bir alanı kullanabilirler. Çok sayıda aksesuar olmadan mükemmel derecede işlevsel olan bu kurulum, başının üstünde bir çatı olan herkesin satış yapmaya başlamasını sağlar.

Ücretsiz mağazanızı başlatmak için sadece biraz açık alana, satış belgelerine ve yeni müşteriler için bir kayıt sayfasına ihtiyacınız var. Genel olarak konuşursak, ücretsiz mağazalar yalnızca minimum başlangıç ​​maliyetleri ve iş bilgisi gerektirir. Ayrıca, farklı açık hava etkinlikleri veya lokasyonlarında satış yapmak istiyorsanız, bu kurulumlar bir yerden bir yere kolayca aktarılabilir. Ücretsiz mağazanıza başlamak için tek ihtiyacınız olan on beş dakika ve bazıları güç verecek!

Profesyonel ipucu: Ücretsiz bir mağazayı etkin bir şekilde işletmek için haftada kaç ürün satmak istediğinizi ve kaç hafta satacağını belirlemelisiniz. tüm envanterinizi satmak için alın. Ardından, işletmenizin her hafta açık olacağı gün sayısını belirlemek için bu sayıyı yediye bölün. Ardından, perakende satış alanınızdan her gün kaç müşterinin geçtiğini belirleyin ve perakende satışlardan günde ne kadar kar elde edeceğinizi belirlemek için bu sayıyı bir ürünün maliyetiyle çarpın. Buradan, perakende satışlardan elde edilen aylık kârı belirlemek için günlük kârınızı toplayın. Perakende satışlardan her ay net karı belirlemek için aylık karlardan elektrik, kira ve sigorta gibi aylık genel giderleri çıkarın. Perakende satışlardan her ay yalnızca bir veya iki karlı günde işinize başlama konusunda kendinize güveniyorsanız, devam edin ve perakende alanınızı satış yapmanıza en iyi yardımcı olacak yere kurun!

Ücretsiz bir mağaza, aşağıdakiler için ideal bir işletmedir. ek gelire kolay erişim isteyen veya insanların ihtiyaç duyduğu mallardan para kazanmak isteyen herkes. Ücretsiz mağazalar, pahalı envanter veya düzenli çalışma saatleri gerektirmediklerinden sınırlı geliri olan kişiler için uygundur - bunun yerine, yalnızca her gün para harcamaya istekli ilgili bir müşteriye ihtiyaçları vardır. Kendinize ait ücretsiz bir mağazaya başlamak için, insanların normalde alışverişe gittikleri yerin yakınında boş bir yer bulun ve önce yerel bir organizatöre veya işletme sahibine kaydolun!